Acest anunt nu mai este disponibil.

Dacia Logan culoarea bostan

Vând Logan pensionat, fost taxi , și ca să fie tacâmul și mai complet a copilărit în capitală. O onoare ce mai !
Cei n* km dovedesc că: pornește, rulează și ajunge undeva ( nu se știe unde )
Primii 200mi km sunt rodaj așa că nu trebuie să-ți faci griji .
Vorba aia : cu credință, dăruire și o lada cu scule ajungi oriunde.
Spre deosebire de orice mașină scumpă, dacă o domnișoară urcă în mașină înseamnă că te iubește pentru personalitatea ta, nu pentru că ai o mașină scumpă.
Vorba aia: nu-i mașină ca Merțanul și căruță că Loganul .
Nu are usb player, deci e precum o cafenea fără WiFi - reunește prietenii !!
Mașina a fost vopsită pe jumătate de un vopsitor meserie ( orb, șchiop, ciung )
Am fost și la mare ( depărtare de casă) cu ea, la întoarcere mă lăsat alternatorul care ulterior a fost reparat.
Bateria are un an ( cred) i-a trebuit cuiva și s-a gândit să o ia pe a mea ( fapte bune )
Mașina nu bate , nu troncăne pe semne că CD-playerul și cele 4boxe își fac treaba bine.
Viteza maximă... apăi Dumnezeu știe, mie mi-a fost frică să merg mai tare de 100km/h.
Am schimbat și ambreiajul ( doamna mea mergând cu piciorul pe pedală).
Că tot m-am luat cu vorba; butelia a fost schimbată și are 3ani.
Și nu numai atât... Senzațional! ... Are și cauciucuri de iarnă ( vara le folosim tot pe cele de iarnă că nu ne permitem mai mult )


Anuntul Dacia Logan culoarea bostan este adaugat de pe OLX.ro.